Ciceksepeti.com anneler günü rezaleti düzeltti :):

0
Share

Aşağıda daha önceden yazmış olduğum şikayet yazım ve mailim işe yaramış anlaşılan. Ciceksepeti.com’un bu durumu düzelttiğini görmek geçde olsa güzel.

Teşekkür Ederim..

 

Dünyanın en önemli varlıkları olan Anneler için en değerli günlerden biridir Anneler Günü. Kesinlikle hediye beklemezler, yavrusu tarafından aranarak bir annecim denilmesi onlar için çok önemlidir.

İnsanların bu kadar güzel duygularına aracılık eden bazı firmalar ise bu duyguları suistimal etmek sanki görevleri. Anneler gününde ciceksepeti.com’dan aldığım çiçek anneme gittiğinde aşağıdaki manzara ile karşılaştım. Özelikle böyle bir günde çok büyük bir hassasiyet ile işlerini yapmaları gerekirken aksine yoğunluğu bahane ederek işlerini doğru yapmayan bir firmadır. Kendilerine yaptığım şikayeti ise tam tersine görmemezlikten gelmeleri gerçekten cabası.

Sizlere tavsiyem kesinlikle cicek sepeti hakkındaki düşüncelerinizi bir daha gözden geçirmeniz.

Bu arada onlara çiçekten çektiğim resimleri de aşağıda sizlere de yazıyorum.

yazdığım şikayet mailide aşağıdadır.

Merhaba;

 

Öncelikle Anneler gününde beni rezil ettiğiniz ve küçük düşürdüğünüz için size ne kadar sinirli olduğumu belirtmek istiyorum. Göndermiş olduğunuz çiçeği size fiziki olarak ulaşabiliyor olsa idim kesinlikle başınıza atmak isterdim. Anneme size güvenerek gönderdiğim bu çiçeğin resmen beyazdan kahverengiye dönmüş olduğunu ve kirli bir vazo ile gönderildiğini gördüğümde başımdan vurulmuşa döndüm. Düşmüş olduğum durum çok küçük düşürücü olmasına rağmen size bu mailde hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum. Lütfen bana biz brokerız bizim bir suçumuz yok anlaşmalı çiçekçimizin hatası gibi bir şey ile dönmeyin.

 

Budurumu düzeltmenizi ivedi olarak rica ediyorum.

İyi Çalışmalar.

SM

Related Posts