Erzincan…

0
Share

Bu hafta doğunun en güzide şehirlerinden biri olan Erzincan’da idim.Burda olma sebebim ise eğitimler idi.Türkiyenin en büyük çağrı merkezi olan ASSISTT A.Ş’nin o müthiş ve modern binası Erzincana çok farklı bir hava kattığını kabul etmek gerekir.Şirketimin bu büyüklükte ve böylesine bir kompleks kurması beni ayrıca gururlandırdı.Her eğitime girdiğimde, binada geçirdiğim her dakikası bana çok farklı bir haz verdi.

Çağrı merkezinin içinde yer alan son teknoloji eğitim salonları,kuaför salonları, spor kompleksleri, toplantı salonları, operasyon alanları ve göz kamaştıran mimarisi çok iyi düşünülmüş.İçinde çalışan insanların ayrı bir haz alarak çalışması ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde her şey düşünülmüş.

Burda vermiş olduğum tüm eğitimlerden ise çok büyük keyif aldım. Erzincan lokasyon çalışanlarımızın enerjisi, diksiyonları ve azimleri beni ayrıca etkiledi.Assistt olarak tüm çalışma arkadaşlarımın azimleri ve gayretleri beni hep etkilemiştir ama Erzincan insanın doğallığı ve samimiyetinin biraz daha fazla olmasında kaynaklanıyor olsa gerek Erzincan ASSISTT hereyiyle mükemmel.

Tüm eğitim verdiğim süre boyunca bana güler yüzü ile yardımcı olan Erzincan ASSISTT ailesine çok teşekkür ederim.

Related Posts