Survivor Ne demek :(sağ kalan, kurtulan) ve Acun’un başarı sırrı

0
Share

ilk günden bu güne kabul edilmelidir ki en fazla konuşulan ve en fazla izlenen program. İzlenmesini kesinlikle öneriyorum ancak izlenirken olanların farkında olup ordaki insanları analiz etmeyi unutmayın.

Son yaşanan pascal ve nihatın kavgasından sonra ise tam herkes eminim büyük bir şok yaşadı. Bir hafta boyunca herke final gününü bekledi ve hatta tüm gazeticiler bu haberi yazdı.

En son acun ılıcalı ise koseyde yapmış olduğu açıklamada kesinlikle kavgadan rant-reyting kazanmak istemiyoruz bu yüzden bazı kararlar alacağız dedi ama sayın ılıcalı’nın söylemleri ile icratları hiç tutmuyor. Bir hafta boyunca kavgayı konuşturdu, bölüm fragmanlarında bu sadece bayılma ve kavga görüntüleri yayınlandı ve eminimki bu bölüm büyük bir izlenme oranı yakaladı.Neyse ben konumuza döneyim….

Sayın Ilıcalı’nın başarısının tek bir sırrı var. Bunu kendisi yorumluyor ve çok da açıkca anlatıyor ve herkes “hmmm başarılı adam” deniliyor ama bana göre gerçek sırrı bu deil. Belkide bu söyleceklerimden kendisi de bilmiyor. Acun ılıcalı’nın format sırrı ve formatları satın alması bir yana bunu herkes yapıyor ama bu adamı diğerlerinden ayıran insanları tanımasıdır. Tek ve tek farkı sadece bu. İnsanları tanıyor ve yarışmada gerçekten sükse getirecek insanları kullanrak bu başarıyı yakalıyor. Yaptığı her programa bakın her zaman yarışmalar içindeki insanlar konuşuluyor yarışmalar değil. Bence acun ılıcıla’nın farkı davranış bilimleri ve insanı çok iyi bilen kişilerle çalışmasıdır.

 

Related Posts